Jak se zbavit pocitu, že nejste dost dobří a přitáhnout si do života to, co chcete

Jen vy rozhodujete o své vlastní hodnotě, o tom, co si zasloužíte a co si na základě toho dovolíte vědomě vytvořit ve svém životě.

Klíčem k získání čehokoli, co ve svém životě chcete je, abyste věřili, že si to skutečně zasloužíte, že jste dost dobří.

Rozhodněte se uvěřit, že si zasloužíte to nejlepší – cokoli po čem vaše srdce touží.

Narodili jste se dost dobří – sebevědomí, milující sami sebe. Měli jste přirozené sklony k tomu, abyste dělali to, co chcete a v čem jste dobří.

Čemu věříte, to ve svém životě obdržíte. Jakákoli energie, kterou ztělesňujete – tu vám zákon přitažlivosti vrací – takto tvoříte svůj život.

Uvědomte si, že jste dost dobří! Ostatní vás třeba viděli skrze svoje vlastní omezující přesvědčení a to ve vás zakořenilo pochyby o sobě a o své hodnotě. Ale protože vaše skutečná hodnota vždy pochází zevnitř ne zvenku, je jedno co si ostatní myslí, co říkají, jak se k vám chovají. Jen vy sami rozhodujete o svojí hodnotě!

Když vy uvěříte, že si zasloužíte to, co chcete, tak to tak bude!

Nedovolte lidem, aby se na vás snažili natlačit svoje vlastní omezení – jen vy sami skutečně víte, čeho jste schopní.

Máte tu moc přepsat svůj vlastní životní příběh tím, že přepíšete to, co je ve vašem podvědomí. A to tak, že se zbavíte svých podvědomých omezujících přesvědčení. To vám pomůže plně si uvědomit svojí vlastní hodnotu. Můžete se rozhodnout věřit o sobě pozitivním přesvědčením, jako např.:
„Jsem dost dobrá.“
„Mám velkou hodnotu.“
„Zasloužím si cokoli, co chci.“

Když chcete ve svém životě něco získat, rozhodněte se pro to! Řekněte si: „Jsem dost dobrý. Je to moje. Zasloužím si to.“

Pokud do svého, života přitahujete, co nechcete musíte si uvědomit, že zákon přitažlivosti vás netrestá, jenom reaguje na to, co vysíláte.

Změňte svoje přesvědčení – to čemu věříte o lidech, o světě, vědomě i podvědomě. Tak, aby vaše vědomé záměry byly v souladu s vašimi podvědomými přesvědčeními. Přeprogramujte svoji podvědomou mysl a získejte co chcete! Pomohu vám s tím.

Výsledky koučinku s podvědomím:

  • Odstranění psychických bloků změnou podvědomých přesvědčení
  • Nastavení mysli na to, co chcete zažívat
  • Zbavení se negativních emocí
  • Zlepšení psychického stavu
  • Získání odpovědí na zásadní životní otázky z podvědomí
  • Pomoc a podpora při řešení problémů, dosahování cílů a osobní transformaci

Pomohu vám nastavit mysl na úspěch!