KOUČINK S PODVĚDOMÍM


OBJEDNAT SE

Co je to životní koučink s podvědomím

Je to sezení, při kterém se dělají mentální cvičení, která umožňují účinně pracovat s podvědomím. S podvědomím se pracuje proto, že je velmi mocné a má zásadní vliv na štěstí a úspěch člověka.

Koučink s podvědomím odstraňuje účinně psychické bloky, které by jinak člověku zabraňovaly v dělání pozitivních životních změn. Používají se k tomu přesné postupy založené na neurovědě. Mění se při nich podvědomá přesvědčení. Člověk po celou dobu koučinku ví, co se děje a má v tomto procesu aktivní roli.

Podvědomá mysl zná odpovědi na všechny zásadní životní otázky. Člověk se nemusí ptát druhých lidí, protože manuál na svůj život má každý ve svém podvědomí.

Koučink s podvědomím dává člověku účinné nástroje, které mu umožňují měnit sebe a svůj život k lepšímu a být díky tomu šťastnější a úspěšnější.

Pro koho je vhodný koučink s podvědomím

 • Je pro vás klíčové vyřešit si důležitá životní témata?
 • Toužíte, aby vám začal fungovat zákon přitažlivosti?
 • Chcete nastavit svoji mysl na úspěch?
 • Přejete si být šťastnější a úspěšnější?
 • Hledáte pomoc při práci na svém osobním rozvoji a své transformaci?

Je doba osobní transformace! Chcete jí jít vstříc, přeprogramovat svoji mysl a žít autenticky? Neboli zbavit se omezujících přesvědčení, která vám neslouží, která jste převzali z rodiny a ze společnosti a zároveň žít život pravdivě k tomu kdo jste a být tak na svém místě?

Výsledky koučinku s podvědomím:

 • Odstranění psychických bloků změnou podvědomých přesvědčení.

 • Nastavení mysli na to, co chcete zažívat.

 • Zbavení se negativních emocí.

 • Zlepšení psychického stavu.

 • Získání odpovědí na zásadní životní otázky z podvědomí.

 • Pomoc a podpora při řešení problémů, dosahování cílů a osobní transformaci.

O nás

Ing. Iveta Světlá

specialistka na koučink s podvědomím

Jsem koučka, lektorka a autorka. Vzděláváním dospělých a jejich koučováním se zabývám řadu let. Mám mnoho spokojených klientů, kteří mají výborné výsledky.

Vždycky jsem se zajímala o osobní rozvoj a poté, co jsem ukončila svoji úspěšnou profesní dráhu architektky, jsem získala novou kvalifikaci v oblasti vzdělávání dospělých. Mým zaměřením byly měkké dovednosti – komunikační a řídící dovednosti, dosahování cílů a další.

Poté jsem získala know-how z neurolingvistického programování a od té doby používám tyto účinné postupy práce s podvědomou myslí, abych dokázala svým klientům maximálně pomoci.

Kate Kerri

spolutvorba obsahu a marketing

Dlouho jsem hledala účinné nástroje pro práci na sobě, vyzkoušela jsem mnoho klasických i alternativních přístupů, ale nefungovaly mi. Pak jsem objevila techniky přeprogramování podvědomí. Zjistila jsem, že tyto techniky fungují a už za jedno sezení jsem měla výsledky, které jsem předtím neměla za celé roky snahy.

Po tomto prvním sezení, které bylo pro mě přelomové, jsem pochopila, že se o těchto technikách musí lidé dozvědět, porozumět jim, aby mohli zlepšit svůj život. Uzrálo ve mně rozhodnutí udělat všechno pro to, abych tomu pomohla.

Pochopila jsem, že koučink s podvědomím je obrovská hodnota a proto se stal pevnou součástí mého života. Pomáhá mi při mé osobní transformaci.

Co říkají o službách klienti

Mé pokroky, které jsem udělal po několika sezeních, jsou viditelné. Sám si uvědomuji jak velký kus cesty jsem ušel pod vedením paní Světlé. Velice dobře se mi s ní pracuje na mém osobním rozvoji. Hezky se mi s ní mluví o daných problémech a dokáže pomoci s jejich řešením. Dala mi spoustu užitečných rad. Jsem velice rád, že pracuji na svém životě pod vedením této koučky. Děkuji.

Díky metodě paní Ivety se u mě dostavil aha efekt. Konečně je zde někdo, kdo řeší problémy systematicky a neřeší pouze dílčí úseky mého života. Četla jsem knihy, navštívila různé semináře, absolvovala sezení. Bylo to vše inspirující. Ale teprve u paní Ivety jsem nastartovala novou éru svého života. Změny se dějí. Děkuji.

Nyní mám čistou hlavu, cítím se mnohem lépe a odráží se to i na mých pracovních výsledcích. Ivetin koučink sleduje odbornou metodiku a dá vám příležitost se nad různými možnostmi zamyslet opravdu do hloubky. Její trpělivé a citlivé vedení vám umožní zhodnotit i osobní stránku různých možností. Při svém dalším rozhodování už vím, na koho se obrátit.

Jak probíhá koučink s podvědomím

 1. Na úvod zvolíme téma ke zpracování.
 2. Člověk je v relaxovaném stavu, má zavřené oči a já ho provázím mentálními cvičeními, které on provádí.
 3. Na konci sezení vyhodnocujeme výsledky a další postup.

Přestaňte chodit v bludném kruhu

Udělejte opravdu velký pokrok! To vám tento koučink umožní. Zažijete účinnou pomoc, lidský přístup a pocit do sebe dobře investovaných peněz. Na koučinku je možné zbavit se psychických bloků – změnou podvědomých omezujících přesvědčení nebo získat z podvědomí odpovědi na zásadní životní otázky. Koučovací techniky lze kombinovat člověku na míru. Téma koučinku zvolíme podle vaší potřeby po předchozí domluvě. Můžete si také vybrat z dalších doplňkových služeb.

Koučink s podvědomím

Koučink pro dosahování cílů online
trvá 2 hod. cena 2000 Kč
Dosáhněte svých cílů snadněji díky účinným NLP technikám a s mojí podporou a vedením.

Chcete se objednat na koučink?

 1. Vyplňte kontaktní formulář.
 2. Domluvte si koučink.
 3. Při koučinku budeme spolu pracovat pomocí mentálních cvičení s vaším podvědomím.
 4. Zažijete zlepšení svého stavu a uděláte pozitivní pokrok.
 5. Koučink můžete absolvovat jednorázově nebo máte možnost koučovat pravidelně.

Kontakt