Jak najít svůj způsob života díky odpovědím z podvědomí

Vaše podvědomá mysl má odpovědi na to, jak zrovna vy máte žít svůj vlastní život. Je to váš nejlepší rádce a váš osobní manuál na život – pokud víte, jak s ní pracovat. Jestliže nevíte jak na to, může vám odpovědi pomoci získat kouč, specializovaný na koučink s podvědomím.

Lidé se snaží žít tak, jak žijí ostatní, napodobují jiné, kteří jsou úspěšní. Anebo jsou ve svých životních volbách silně ovlivněni přesvědčeními, převzatými od svých rodičů a okolí, která je omezují v tom, co si v životě dovolí prožít a jakým způsobem svůj život žijí každý den.

Štěstí je způsob života, ne cíl cesty

Lidé si často připadají ztracení a zmatení, jsou odnaučeni věřit svému vnitřnímu vedení a svým pocitům. Někteří si myslí, že jim štěstí přinese, když se zaměří hlavně na práci. Jiní, že práce se musí nějak přežít a skutečné štěstí je v osobním životě.

Často si kladou otázky, proč si připadají nešťastní, nenaplnění nebo i když se jim daří, trápí je pocit, že jejich život nemá žádný smysl. Nerozumí tomu, proč mají depresi, nechápou, proč vyhořeli, neuvědomují si, co přesně je nutí se přejídat, přehánět to s alkoholem a cigaretami a mít sebepoškozující zlozvyky…

Dovolte si být k sobě pravdiví

Způsob, jakým člověk žije svůj život každý den, má na něho zásadní vliv. Člověk díky svému životnímu stylu buď prosperuje, roste a zažívá štěstí nebo strádá, „jde dolů“ jako osobnost a sužují ho negativní emoce.

Co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého! Proto je nutné vytvořit si svůj život na míru a vyvážit svůj pracovní a osobní život tak, aby se navzájem posilovaly. Jen tak se dá žít dlouhodobě šťastně a v rovnováze. Oblasti práce a osobního života se navzájem silně ovlivňují. Zejména čas pro sebe (spadá do oblasti osobního života) je pro balanc člověka klíčový.

Najděte si ten pravý životní styl

Pokud se člověk soustředí pouze na práci a zanedbá čas pro sebe, hrozí mu vyhoření. Pokud věří tomu, že práce je dobrá jen k vydělávání peněz a svoji pracovní dobu se snaží přetrpět, má pocit, že žije jen po pracovní době a o víkendu, hrozí mu deprese. Tu pak řeší antidepresivy a přitom by v některých případech stačilo změnit svůj životní styl, dovolit si dělat to, co ho dělá šťastným a zbavit se ubíjejících rutin.

Když upadá člověk v pracovní oblasti, začne za nějakou dobu upadat i v osobní oblasti a stejně tak to platí obráceně. Když člověk zažívá ve svém životě nerovnováhu, cítí často tlak a stres. To si postupem času začne vybírat daň i na jeho fyzickém zdraví. Je to i proto, že tyto nepříjemné pocity se lidé snaží potlačovat svými zlozvyky.

Získejte odpovědi z podvědomí díky životnímu koučinku

Koučink s podvědomím umožňuje vytvořit si vyvážený pracovní i osobní život autenticky, tedy pravdivě k tomu, kdo doopravdy jste. Díky tomu můžete zjistit např. jakými činnostmi se máte právě vy zabývat a kolik času jimi máte trávit. Kolik času je pro vás únosné věnovat práci, kolik času potřebujete pro odpočinek a pro osobní život.

Umožní vám to tento poměr správně vyvážit, protože podvědomí vám přesně řekne, jak to máte právě vy. Váš partner, kamarádka a lidé z okolí to mohou mít úplně jinak a je v pořádku dovolit si být sám k sobě pravdivý. Pokud o své pravdě pochybujete nebo ji ani neznáte, vaše podvědomí vám umožní znovu vidět jasně, jak si svůj život co nejlépe poskládat.