Jak překonat vánoční smutek

Jak překonat vánoční smutek? Koučink s podvědomím vám v tom může pomoci. Změňte svoje podvědomá přesvědčení a začněte zažívat to, co chcete!

Lidé jsou na Vánoce smutní z různých důvodů… Koučink s podvědomím umožňuje tyto důvody řešit. To, jak vše probíhá a jaké jsou výsledky, popisuji v následujícím příběhu.

Přišla ke mně na koučink Lucie, byla smutná z toho, že bude na Vánoce zase sama, bez partnera. S tím, jak se blížily, tak místo toho, aby se na ně těšila, se cítila stále hůř. Chtěla s tím něco udělat a proto jsme se v koučinku podívaly na její podvědomá omezující přesvědčení ohledně slavení Vánoc.

V koučinku jsme se dostaly do situace, kdy se Lucie rozešla s přítelem. Poté jí čekaly první Vánoce bez něho. Celé to období pro ni bylo velmi náročné. Tehdy u ní vznikla tato omezující přesvědčení:

„Jsem na Vánoce sama.“
„Nemůžu mít partnera, se kterým bych oslavila Vánoce.“
„Nemám oporu a zázemí partnera na Vánoce.“
„Moje životní situace mi brání cítit se na Vánoce dobře.“
„Musím být na Vánoce smutná, opuštěná a osamělá .“
„Vánoce ve mně vyvolávají beznaděj.“
„Nemám právo mít na Vánoce milujícího partnera.“
„Nedovoluji si užít si Vánoce.“
„Není pro mě možné být o Vánocích šťastná .“

Při koučinku s podvědomím se Lucie zbavila těchto omezujících přesvědčení a s nimi souvisejících negativních emocí. Chtěla si vytvořit novou realitu a proto jsme při koučinku daly do jejího podvědomí nová užitečná přesvědčení – tak, aby byla v souladu s tím, co chce prožívat a podpořila ji v její snaze o pozitivní změnu:

„Jsem na Vánoce s milujícím partnerem.“
„Můžu mít partnera, se kterým slavím Vánoce.“
„Mám oporu a zázemí partnera na Vánoce.“
„Moje životní situace mi dovoluje cítit se na Vánoce dobře.“
„Na Vánoce můžu být veselá a ve společnosti přátelských lidí.“
„Vánoce ve mně vyvolávají klid.“
„Mám právo mít na Vánoce milujícího partnera.“
„Dovoluji si užít si Vánoce.“
„Je pro mě možné být o Vánocích šťastná .“

Lucie si při koučinku zpracovala svoje obavy z Vánoc a zbavila se tíživých pocitů. Díky pozitivnímu nastavení mysli získala naději do budoucna, protože věděla, že její stará omezující přesvědčení ji už nebudou sabotovat v tom, aby si vytvořila takovou realitu, jakou chce zažívat.

Díky práci s jejím vnitřním vedením získala ze svého podvědomí odpovědi na to, jak si už tyhle Vánoce užít tak, aby byla klidná a v pohodě.