Jak si vybrat tu nejvhodnější práci díky odpovědím z podvědomí

Hledáte práci, která vám bude stabilně vydělávat, dlouhodobě vás naplňovat a přitom vás i bavit? Je vůbec možné takovou práci najít?

Chcete se vyvarovat chybných rozhodnutí při výběru, sebevědomě si stát za svojí volbou a už nic nezpochybňovat?

Hledáte odpovědi na tyto otázky, ale nenalézáte na ně odpovědi? Zeptejte se svého podvědomí!

Pomocí speciálních NLP technik je na koučinku možné zvolit si tu pravou práci, nakrokovat postup jak ji získat a odstranit psychické bloky, které by jinak zabraňovaly úspěšné realizaci tohoto cíle.

Přestaňte tápat a pojmenujte si, jaká práce je pro vás ta pravá

Téma práce řešila i moje klientka Eva, která za mnou přišla na koučink s podvědomím. V minulosti měla jen jednu dlouhodobější práci a jinak samá spíše krátkodobá zaměstnání. Řekla mi, že by si přála najít takovou práci, která jí přinese výdělek, naplnění a která by ji i bavila.

Zdůraznila, že nedokáže být v práci, která ji nebaví – taková situace ji ničí a její duše ji z takové práce vždy nakonec vyhodí. Povídala, že opakovaně řeší otázku, jaká práce je pro ni ta pravá a připadá si momentálně ztracená.

Nechce sedět doma ani na ÚP. V poslední době měla slíbená tři pracovní místa. Hlavou se do nich tlačila, ale cítila, že to pro ni není to pravé. Na poslední chvíli každá z těchto nabídek padla.

Koučinkem chtěla zjistit, jak postupovat dál – jakou práci se má snažit získat, aby to konečně vyšlo.

Zvolte si správný směr a ušetřete si slepé uličky

Začaly jsme koučovací technikou rozcestníku, kde si Eva prověřila všechny možnosti svého pracovního uplatnění, které by mohla dělat.

Její podvědomí jí umožnilo tyto možnosti předběžně prozkoumat. Zjistila, jaké by to pro ni bylo, kdyby… Prožila si to nanečisto. Díky tomu zjistila, jaká práce je právě pro ni ta nejvhodnější.

Poté jsme společně s pomocí další koučovací techniky nakrokovaly postup, podle kterého bude jednat, aby dosáhla svého cíle – získat pro sebe tu nejvhodnější novou práci, kterou si na základě odpovědí z podvědomí vybrala.

Odstraňte psychické bloky a získejte to, co chcete

U toho jsme narazily na její strachy a obavy ohledně úspěšného získání této práce.

Proto jsme pomocí další koučovací techniky za jejími obavami našly její kořenové omezující přesvědčení: „Nemůžu mít dobrou práci, která by mě bavila a uživila mě.“

V koučinku jsme toto podvědomé přesvědčení zpracovaly v události jeho vzniku a odstranily jsme ho, včetně souvisejících negativních emocí.

Poté jsme po společné domluvě do jejího podvědomí dosadily nový, pozitivní program: „Můžu mít skvělou práci, která mě velmi baví a dává mi velkou finanční hojnost.“

Po sezení mi Eva řekla, že jí tento koučink umožnil znovu se v životě nadechnout.

S novým pocitem víry v to, že může mít to, co chce, šla za nějakou dobu na pracovní pohovor. Uspěla u něj a práci, kterou chtěla, získala!

Využijte svůj potenciál naplno díky práci s podvědomím

Chcete také vedení a podporu na vaší cestě? Pomohu vám v tom, aby vás vaše podvědomí podpořilo ve vašich snahách o pozitivní změnu a abyste mohli zdolat každou překážku, na kterou narazíte.

Získáte cenná poznání a budete se postupně stávat silnějšími, šťastnějšími a úspěšnějšími, protože práce s podvědomím umožňuje člověku využívat svůj potenciál naplno!