Jak získat vysněného partnera díky koučinku s podvědomím

Na koučink ke mně přicházejí často ženy, proto, abych jim pomohla dosáhnout jejich cíle – najít si partnera, se kterým by založily rodinu a měly děti. Protože se opakovaně setkávám z jejich strany se stejnými mylnými očekáváními, chci v tomto článku vyjasnit, jak takového cíle dosáhnout a jak upravit svoje očekávání.

Když se ke mně objedná klientka s tím, že chce, abych jí koučinkem zbavila bloků v podvědomí, aby mohla potkat vhodného partnera, řeknu jí: ano, podíváme se na to a zapracujeme na tom. Já ale dopředu nikdy nevím, kolik bloků souvisejících s tímto tématem klientka má. Kolik práce bude tedy třeba udělat, aby došlo ke změně všech jejích zásadních podvědomých negativních přesvědčení, s tím souvisejících uložených negativních emocí a tím pádem ke změně celkové energie, která jí znemožňuje si vhodného partnera do života přitáhnout.

To, co máte v podvědomí, vám přitahuje do života partnery, které odpovídají vašim přesvědčením

Teprve když se nám při koučinku rozkryjí její bloky, ukáže se nám i množství práce, kterou je třeba odvést. Zjistíme například, že má bloky na muže/partnery z minulého života a také bloky na muže/partnery, které jí vznikly kvůli jejímu otci, dále také bloky na muže/partnery, ve kterých figuruje bývalý manžel a několik dalších partnerů, se kterými chodila.

Počet sezení záleží na tom, jak moc byly situace s těmito muži traumatické. Je třeba všechny tyto situace a programy, které v nich vznikly zpracovat v koučinku a změnit programy v jejím podvědomí. Dále také získat cenná poznání pro svůj vývoj, aby se jí už některé životní lekce nemusely opakovat.

Takovým klientkám říkám, aby po dobu této seberehabilitace a práce na sobě s nikým nechodily, pokud už nechtějí zažívat to, co jim v minulosti nevyhovovalo. Dokud nemají zpracováno to, co se hlásí o slovo a neprošly vnitřní transformací, aby pochopily důležité pravdy pro svůj vývoj, nemohou zažít naplnění svého cíle – zdravý vztah s mužem.

Počkejte si na toho pravého a ušetřete si šrámy na duši

Setkávám se s problémem, že ženy chtějí u této práce na sobě s někým chodit alespoň přechodně, než potkají svého vysněného partnera. Vysvětluji jim, že když dělají kompromis a chodí s někým jen proto, aby s někým chodily a jsou přitom nespokojené, zapisují se jim do podvědomí další negativní programy na muže/partnery, takže si koučink, který spolu děláme, tímto hatí.
Podvědomí totiž zobecňuje a nerozlišuje, že tento partner má být pouze na přechodnou dobu.

Stejně tak má taková žena i energeticky „obsazeno“ a proto nemůže nového partnera, který by byl lepší a více podle jejích představ přitáhnout do svého života. Buď nepřitáhne nikoho a je sama anebo potká někoho, kdo se jeví na první pohled jako ten pravý, ale po nějaké době zjistí, že se sice „vyměnil herec“, ale vše se opět děje podle stejného scénáře, který už v minulosti zažila.
Nezměněné podvědomé programy vytvořily tu samou realitu.

Prvním předpokladem pro zdravé a šťastné vztahy je být nejprve sám zdravý a šťastný. Máte moc to zapříčinit!

Pokud chce žena opravdu změnit to, jaké potkává partnery, musí nejprve udělat důkladnou práci v sobě – projít opravdovou seberehabilitací. To znamená uzdravit vztah k sobě, vztahy k rodičům a vyčistit všechny svoje omezující programy na muže/partnery. A po tu dobu také s nikým nechodit.

Je třeba si uvědomit, že to, kolik toho má k vnitřnímu uzdravení, je její věc a zodpovědnost. Já ji při tom podpořím, ale je její povinností touto cestou projít a také dodržet rady a poznání, které se jí rozkryjí v koučinku. Zařídit se podle nich. Jen tak se pak věci pozitivně mění.

Nehledejte k sobě druhou půlku – staňte se celistvým člověkem, který dává a získáte to samé

Žijeme v době, kdy lidé díky seznamkám mají pocit, že si partnera vyberou jako zboží na krámě a on bude splňovat a dělat přesně to, co oni budou chtít a že vše i časově klapne podle toho, jak oni potřebují. To ale nefunguje pro opravdu kvalitní a hlubší vztahy. Vztahy, které opravdu za něco stojí, jsou o tom, že oba partneři udělali a dělají svou práci na sobě, ví, kdo jsou a jsou připraveni dávat nejen brát. Když je člověk opravdu připravený, nemusí toho pravého hledat, ale do života mu přirozeně přijde.

Je tedy třeba zaměřit se nejprve na svoji proměnu a na svoje štěstí. Druhý člověk by pro nás neměl být zdrojem nebo věcí, ale partnerem, se kterým se navzájem podporujeme a svoje štěstí umocňujeme.

UČEBNICE PŘEPROGRAMOVÁNÍ PODVĚDOMÍ

Máte možnost se techniky pro přeprogramování podvědomí sami naučit, díky této učebnici, kterou jsme pro vás sestavily, abychom s vámi sdílely tyto účinné nástroje. Zažijte vnitřní revoluci!