Mindset koučink s podvědomím

nastavte svoji mysl na to, co chcete zažívat

Ovládáte svoji mysl nebo ona ovládá vás? Drtí vás negativní myšlenky? Strachy? Brání vám dělat to co chcete? Vnitřní pocity, “divné” stavy a neviditelné bariéry, které vám brání jít do akce? Je možné je nějak zvládnout? Ano je, mindset koučink vám s tím může pomoci.

Nastavení mysli vás buď podporuje nebo sabotuje

Např.: Chcete něco tvořit a nejde vám to – máte blok. Víte, jak se ho zbavit?

Jste třeba  sportovec, chcete podávat co nejlepší výkony, ale vaše mysl hraje proti vám a vy vedete vnitřní boj, který vás oslabuje.

Nebo si chcete najít nového partnera či partnerku, ale v duchu vám běží před očima minulé nezdary a vy si netroufáte zkusit to znovu.

Případně si chcete najít novou práci, chcete věřit,  že tentokrát si najdete skvělou dobře placenou práci, ale minulé zkušenosti vám nedovolují tomu uvěřit.

Jak se zbavit psychických bloků

Uvědomujete si, že vám takový vnitřní postoj škodí, ale nevíte, jak to změnit… Tohle je pouze pár příkladů, situací, ve kterých vám může pomoci mindset koučink neboli nastavení mysli na to, co chcete zažívat.

Například člověk, kterému nejde psát, má omezující přesvědčení “Psaní mi nejde”. To se dá při koučinku změnit na přesvědčení “Psaní mi jde, snadno a v pohodě”.

Nebo plavec, který trpí úzkostí před závodem, je sabotován přesvědčením “Nejsem dost rychlý”. Do podvědomí můžeme dosadit nové přesvědčení “Jsem velmi rychlý a s lehkostí vyhrávám”.

Člověku, který se bojí nového vztahu, protože má přesvědčení “Mám smůlu v lásce” lze pomoci přesvědčením “Mám štěstí v lásce a mám láskyplný a harmonický vztah se svým partnerem”.

Vnitřní postoj k práci se dá změnit tak, že se z přesvědčení “Nemůžu najít vhodné zaměstnání” stane při koučinku přesvědčení ” Je pro mě snadné najít vhodné zaměstnání”.

Nastavte svou mysl na úspěch

Toto je zjednodušené vysvětlení toho, jak se při koučinku s podvědomím nastavuje mysl člověka na to, co chce ve svém životě zažívat.

Nové nastavení mu pak umožňuje, díky tomu, že se v tomto procesu zbavil psychických bloků a negativních emocí, jednat v souladu se svými novými užitečnými přesvědčeními.

Mindset koučink lze použít na jakoukoli životní oblast. Někdy stačí zpracovat jedno přesvědčení, v jiném případě je nutné zpracovat jich více. To je individuální.

Mindset koučink se dá použít pro řešení problémů, dosahování cílů a pro osobní transformaci. Je také možné ho použít preventivním způsobem jako formu psychohygieny.

Pečujte o svoje psychické zdraví

Člověk si díky tomu může pohlídat, aby mu vlivem stresu  a z tlaků okolí nevznikaly v podvědomí nežádoucí bloky a to, aby mu jeho psychická kondice umožňovala zažívat to, co chce – místo toho, aby mu ztěžovala život.

Mindset koučink je účinným nástrojem pro osobní rozvoj pro každého, kdo chce na sobě pracovat – způsobem, který je systematický a má výsledky. Usnadňuje lidem dělat v životě pozitivní změny. A úspěšným lidem pomáhá být ještě úspěšnější.

Aby byl mindset koučink opravdu účinný, je nutné dělat ho v podvědomí a pod vedením profesionála, který zná přesné postupy pro dosažení požadovaného výsledku.

UČEBNICE PŘEPROGRAMOVÁNÍ PODVĚDOMÍ

Máte možnost se techniky pro přeprogramování podvědomí sami naučit, díky této učebnici, kterou jsme pro vás sestavily, abychom s vámi sdílely tyto účinné nástroje. Zažijte vnitřní revoluci!