Zákon přitažlivosti

jak přestat přitahovat to, co nechcete

Dozvěděli jste se z filmů a z knížek o zákonu přitažlivosti? Pozorujete díky tomu, v jakých situacích ve vašem životě funguje?Máte ale pocit, že funguje spíš negativně než pozitivně a že zažíváte spíš to, co nechcete, nežli to, co chcete? Prostě se vám dějí některé věci pořád dokola, jako v bludném kruhu. Proč to tak je? Jak to změnit? Jak využít zákon přitažlivosti tak, jak chcete?

Podvědomá přesvědčení musí být v souladu s vědomými záměry

Zákon přitažlivosti reaguje na naše myšlenky a s nimi související pocity. Lidé si ale často nejsou ani vědomi toho, co se v nich odehrává. Důležitou roli v tom, co člověk vyzařuje a tedy i přitahuje hraje to, jakým myšlenkám uvěřil a ze kterých se stala jeho přesvědčení, která má nyní uložená v podvědomí. Ty zásadním způsobem ovlivňují jeho životní realitu.

Lidé se snaží se svým podvědomím pracovat, ale mnohé postupy nejsou dostatečně účinné. Opakování afirmací neboli pozitivních tvrzení je užitečné spíše pro udržování si pozitivního myšlení než pro hlubokou změnu podvědomých omezujících přesvědčení na přesvědčení užitečná.

Podvědomá přesvědčení mají zásadní vliv na to, co přitahujete

Zákon přitažlivosti tedy funguje vždy podle toho, co máme uloženo v našem podvědomí. Jaká tam máme uložená přesvědčení a s nimi související emoce. Lidé, které potkáváme a situace, které zažíváme, jsou zrcadlem toho, co máme v našem podvědomí uloženo.

Člověk tato podvědomá přesvědčení získal v rodině a také vlivem okolí. Koučink s podvědomím umožňuje zpracovat podvědomá přesvědčení účinným způsobem, který má výsledky. Lze díky němu odblokovat podvědomí, aby člověk mohl vědomě tvořit svůj život tak, jak chce.

UČEBNICE PŘEPROGRAMOVÁNÍ PODVĚDOMÍ

Máte možnost se techniky pro přeprogramování podvědomí sami naučit, díky této učebnici, kterou jsme pro vás sestavily, abychom s vámi sdílely tyto účinné nástroje. Zažijte vnitřní revoluci!